Szkoła podstawowa - osiągnięcia

Nasi uczniowie laureatami gminnego etapu Ogólnopolskiego Strażackiego Konkursu Plastycznego

    21 listopada 2022r. odbyło się rozstrzygnięcie gminnego etapu Ogólnopolskiego Strażackiego Konkursu Plastycznego. Zadaniem konkursowym było przedstawienie strażaków podczas  akcji ratowniczo- gaśniczych. Jury konkursu doceniło prace trójki naszych uczniów.

Lena Borula z klasy IV...

Sukces naszej uczennicy

Miło nam poinformować, że znane są już wyniki III Wojewódzkiego Konkursu Przyrodniczego im. Prof. A. Szeptyckiego. Uczennica klasy 8 Marianna Dylewska została laureatką 2 miejsca. Serdecznie gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów naukowych!

Historyczny sukces Oli Zając.

Ola z ósmej klasy brała udział w II etapie "Ogólnopolskiego Konkursu Historycznego- Losy Żołnierza i Dzieje Narodu Polskiego. Od Obertyna 1531 do Wiednia 1683". Znamy już wyniki i wiemy-  zgodnie z informacją umieszczoną na stronie Kuratorium Oświaty w Rzeszowie- że nasza uczennica zakwalifikowała się do etapu wojewódzkiego. To duży sukces Oli, aby go osiągnąć trzeba było wiele...

Gminny Konkurs Historyczny rozstrzygnięty!

26 kwietnia w Szkole Podstawowej im. św. Jana Kantego w Targowiskach odbyło się uroczyste podsumowanie Gminnego Konkursu Historycznego „Tradycje kulinarne naszego regionu. Stwórzmy razem książkę kucharską”. Uczeń klasy V Krzysztof Przybyła zdobył w nim wyróżnienie. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!
...

Uczniowie naszej szkoły nagrodzeni w Gminnym Konkursie Plastycznym " Dzieci zasady znają- energię oszczędzają".

        6 grudnia 2021 roku został rozstrzygnięty Gminny Konkurs Plastyczny " Dzieci zasady znają - energię oszczędzają", zorganizowany przez Szkołę Podstawową w Zalesiu pod patronatem Wójta Gminy Miejsce Piastowe.  Prace oceniane były w trzech kategoriach: kategoria I – dzieci z oddziałów przedszkolnych; kategoria II – uczniowie z klas I-IV; kategoria III – uczniowie z klas V-VIII....

Strony