Harcerze

Nasze florkowe wędrówki przyrodnicze

Już po raz kolejny nasza Drużyna bierze udział w Harcerskiej Ogólnopolskiej Akcji Ekologicznej „Florek”, w której mamy już wiele sukcesów na koncie.

Od września do kwietnia będziemy realizowali zadania związane z drzewami. Na początek odbyliśmy już kilka przyrodniczych wędrówek. Pogoda nam dopisywała za każdym razem. Z leśnikiem wędrowaliśmy po iwonickim uzdrowisku, z drużynową po lesie w...

Rozpoczęcie nowego roku harcerskiego

Uczestniczyliśmy w oficjalnym rozpoczęciu nowego roku harcerskiego w Hufcu Krosno razem z prawie  200 harcerkami i harcerzami, instruktorami i seniorami. Mszę Świętą odprawił kapelan Hufca - ks. Piotr Borys, a później kolumny harcerskie przeszły na krośnieński rynek, gdzie odbył się uroczysty apel.  Następnie harcerze podzieleni na mieszane patrole  wzięli udział w grze miejskiej, a wędrownicy spotkali się na...

Wakacyjne wspomnienia

W sierpniu nasi harcerze odpoczywali na obozie na stanicy w Woli Michowej. Ich postawa zasłużyła na pochwałę komendantki turnusu phm. Katarzyny Kołodziej.  Każdy dzień pełen wrażeń przynosił im nowe doświadczenia harcerskie, których nie zatrze czas. A oto trochę wspomnień zamkniętych w fotografii.

 

PRZYRZECZENIE HARCERSKIE 2023

Szczególnym dniem dla każdego harcerza i harcerki jest dzień Przyrzeczenia Harcerskiego. 9 czerwca był takim dla: Leny Boruli, Leny Kubal, Kamili Zawidlak, Natalii Kurdyły, Leona Kiełtyki i Davida Koreckiego. Złożyli oni Przyrzeczenie na krzyż harcerski. Odebrała je drużynowa hm. Dorota Jurczak.

Gratulujemy im i życzymy wspaniałej przygody na...

Strony