Dzień Babci i Dziadka

Dnia 26 stycznia w naszym przedszkolu odbyło się uroczyste spotkanie z okazji Dnia Babci i Dziadka. W pięknie przygotowanej sali, mogliśmy przyjąć zaproszonych gości: Babcie i Dziadków, Panią Wójt Gminy Miejsce Piastowe Dorota Chilik oraz Dyrekcję naszej szkoły . Mali artyści w przygotowanym programie artystycznym wyrazili swoją miłość i wdzięczność do ukochanych dziadków. Jednocześnie szczęśliwe, dumne i wzruszone twarze babć i dziadków dały wyraz tego, jak ważne są takie spotkania. Po występach dzieci wręczyły kochanym Babciom i Dziadkom,  upominki.  Dopełnieniem uroczystego spotkania było wspólne odśpiewanie "Sto lat" oraz słodki poczęstunek i  wspólne  zdjęcia.

Mamy nadzieję, że ten dzień na długo pozostanie w pamięci zarówno dzieci jak i dziadków!

Bardzo dziękujemy rodzicom oraz wszystkim pracownikom szkoły za pomoc w przygotowaniu uroczystości.

S.Bryda

 

...